Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш  Telegram  _ YouTube _ Facebook  

Кіровоград: моніторинг радіаційної безпеки на постійному контролі.

Июль 31, 2013 | Новини | Просмотров: 587 | Комментариев: 0

На виконання доручення голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Ніколаєнка А.І. від 3 липня № 03 липня 2013 року та відповідно до Графіка громадського моніторингу радіаційної безпеки у мікрорайонах міста

розробленого управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кіровоградської міської ради, затвердженого першим заступником міського голови Каніщевим В.М. в період з 23 по 26 липня п.р. фахівцями управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кіровоградської міської ради здійснювався громадський моніторинг радіаційної безпеки в мікрорайонах міста. В ці дні заміри проводилися в мікрорайонах Новомиколаївка, Некрасівка, Полтавський на вул. Червонозорівській, Желябова, Пляжна, Варшавська та Нестерова.
Активну участь у заходах приймали громадяни міста, депутати міської ради Ніколаєнко В.Г. та Юрченко А.І., голи квартальних комітетів № 20 - Коломієць О.В, № 22 - Єсауленко М.В., № 24 – Карнухіна Л.А., та начальник КРЕПу № 11 Токар Л.В.
За результатами вимірів встановлено, що сукупний стан радіаційного фону (природного та техногенного) знаходиться в межах 10 - 18 мкР/год. та не перевищує допустимий рівень радіоактивного випромінювання для житлових приміщень, громадських місць та доріг - 30 мкР/год.
Практика показує, що такі заходи знімають соціальну напругу серед населення територіальної громади міста, підвищують рівень обізнаності людей щодо реального стану радіаційного випромінювання та його впливу на стан здоров'я.
Згідно Графіка громадського моніторингу радіаційної безпеки до кінця року планується здійснити заміри у всіх мікрорайонах міста.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кіровоградської міської ради

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений
Новости СМИ2