Футболка Мерседес - скидки до 75%. Спешите на распродажу!

Кіровоград: Міська влада допоможе документально оформити ОСББ

Май 28, 2015 | Новини | Просмотров: 864 | Комментариев: 0

Про це на своїй  сторінці у фейсбуці написав заступник міського голови Кіровограда Сергій Васильченко

Верховна рада України визначилася з пріоритетними напрямками розвитку і функціонування міської комунальної власності. ЖЕКи та КРЕПи в минулому, країна бере курс на створення ОСББ. Так, це буде не дуже просто, спочатку. Але є багато переваг саме в такій формі господарювання. Це і більш прозорий розподіл зібраних коштів, і визначення самими співвласниками напрямків витрачання коштів, нарешті більша відповідальність за спільне майно.

А тому на базі головного управління ЖКГ вирішено створити консультативний осередок з прийому громадян по питанню створення та функціонування ОБ’ЄДНАНЬ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ (ОСББ).

Консультації будуть надаватися щосереди з 08:30 до 11:30, у кабінеті 224 контактний тел.: 24 59 39. Прийом буде вести Ігнатко Ірина Миколаївна - спеціаліст 1 категорії відділу капітального ремонту, реформування та розвитку житлово-комунального господарства Головного управління житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради.


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете