Кіровоград: міська рада вибрала секретаря (ФОТО)

Декабрь 15, 2015 | Новини | Просмотров: 2021 | Комментариев: 0

Кіровоградська міська рада із другої спроби обрала свого секретаря. Підрахунок виборчих бюлетенів засвідчив – 24 голоси підтримки отримала запропонована міським головою кандидатура депутата Володимира Смірнова.

Володимир Смірнов зайняв своє місце у президії і подякував колегам за висловлену довіру. Новообраний секретар міської ради запевнив, що сприятиме злагодженій роботі всього депутатського корпусу та пообіцяв, що опановуватиме науку служби у місцевому самоврядуванні прискореними темпами.

Від моменту обрання секретаря міська рада розпочала результативну роботу. Депутати повернули до порядку денного виключені зранку питання про затвердження кількісного та персонального складу виконавчого комітету Кіровоградської міської ради та про затвердження складу постійних комісій Кіровоградської міської ради.

Володимир Смірнов


 

Если у Вас остались какие-либо вопросы, либо у Вас есть желание высказаться по поводу этой статьи, то Вы можете оставить свой комментарий внизу страницы. Порекомендуйте эту статью друзьям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Loading...

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle
Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете