Кіровоград: міліціонери продовжують відвідувати помешкання громадян

Июль 23, 2014 | Новини | Просмотров: 588 | Комментариев: 0

На території Кіровоградської області тривають відповідні профілактичні заходи, у рамках яких правоохоронці постійно здійснюють візити за місцем проживання громадян на території обслуговування.

Під час таких зустрічей люди мають можливість безпосередньо звернутися до свого «шерифа» з повідомленням про вчинене правопорушення, отримати пораду в межах компетенції працівника міліції чи й просто допомогу у вирішенні проблемних питань.
У ході відвідувань помешкань громадян дільничні інспектори роздають жителям візитні картки з контактними даними, аби за необхідності вони могли зателефонувати до правоохоронців у будь-який момент.
Загалом упродовж проведення заходів працівники міліції вже відвідали кількадесят тисяч помешкань жителів області. У результаті спілкування з громадянами працівники міліції отримали близько півсотні різноманітних повідомлень, які було направлено в окремі підрозділи внутрішніх справ для перевірки. Майже половина викладених фактів знайшли своє підтвердження.
Також у ході проведення операції дільничні інспектори міліції звертають увагу на людей похилого віку, які потребують соціального захисту. У подальшому відповідна інформація направляється до органів місцевого самоврядування.
СЗГ УМВС України в Кіровоградській області
 

Если у Вас остались какие-либо вопросы, либо у Вас есть желание высказаться по поводу этой статьи, то Вы можете оставить свой комментарий внизу страницы. Порекомендуйте эту статью друзьям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Loading...

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle
Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете