Кіровоград: мер відвідав Центральну міську лікарню (ФОТО)

Февраль 17, 2014 | Новини | Просмотров: 841 | Комментариев: 0

14 лютого у переддень 25-річчя виведення радянських військ з Афганістану (15 лютого 1989 року) та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав міський голова Олександр Саінсус відвідав воїна – інтернаціоналіста Олега Маслюкова, який знаходиться на лікуванні у Центральній міській лікарні.

Під час візиту міський голова разом з головою міської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Любов’ю Дозор ознайомилися з умовами, в яких перебувають під час лікування кіровоградські ветерани.
Відповідно, у Центральній міській лікарні функціонують вже чотири палати, де силами міської влади зроблений якісний ремонт, встановлене все необхідне санітарно – технічне обладнання і у яких мають можливість лікуватися наші ветерани, у тому числі учасники бойових дій в Афганістані. Ще три таких палати будуть введені в експлуатацію у 2014 році, кошти на їх реконструкції передбачені у міському бюджеті, відзначив міський голова.

за матеріалами, фото Ігоря Філіпенка.

Кіровоград: мер відвідав Центральну міську лікарню (ФОТО)

Если у Вас остались какие-либо вопросы, либо у Вас есть желание высказаться по поводу этой статьи, то Вы можете оставить свой комментарий внизу страницы. Порекомендуйте эту статью друзьям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Loading...

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle
Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете