Кіровоград: мер наклав вето

Май 20, 2014 | Новини | Просмотров: 1265 | Комментариев: 0

Кіровоградський міський голова Олександр Саінсус своїми розпорядженнями зупинив два рішення міської ради від 14 травня 2014 року: “Про внесення змін до Регламенту Кіровоградської міської ради шостого скликання, затвердженого рішенням КМР від 17.12.2010 №36” та “Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Кіровоградської міської ради шостого скликання”.

Олександр Саінсус у своїх розпорядженнях послався на статтю 19 Конституції України, якою встановлено, що правовий порядок в Україні грунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Міський голова обгрунтовує зупинку рішення щодо змін персонального складу виконкому тим, що частиною 2 статті 51 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” персональний склад виконавчого комітету міської ради затверджується радою за пропозицією міського голови. Натомість пропозиції змін до складу виконкому було внесено на засіданні міської ради 14 травня 2014 року депутатами, а не міським головою.
Щодо зупинки рішення про внесення змін до Регламенту Кіровоградської міської ради, Олександр Саінсус зуважує, що Національним агенством України з питань державної служби з обгрунтуванням своєї правової позиції роз’яснено наступне. Суб’єктом внесення пропозицій на розгляд відповідної ради кандидатур на посади заступників міського голови, керуючого справами є міський голова. Таким чином, визначення рішенням міської ради від 14 травня 2014 року постійних депутатських комісій, депутатських груп, фракцій, депутатів, виконавчого комітету міської ради, загальних зборів громадян, як суб’єктів внесення пропозицій кандидатур на посаду першого заступника, заступників міського голови, керуючого справами не узгоджується із законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про статус депутатів місьцевих рад” та “Про службу в органах місцевого самоврядування”
Своїми розпорядженнями міський голова доручив також управлінню апарату міської ради забезпечити підготовку і винесення на чергову сесію Кіровоградської міської ради двох зупинених рішень від 14 травня 2014 року з обгрунтуванням зауважень.
 

джерело


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений