Кіровоград: матір дитини інваліда вигнали із маршрутки

Июль 28, 2014 | Новини | Просмотров: 897 | Комментариев: 0

Лист кіровоградської пасажирки, мами дитини – інваліда, яку вигнали з маршрутного таксі став останньої краплею, яка переповнила чашу терпіння.

Секретар міської ради Іван Марковський відзначив, що найбільше скарг з приводу нетактовної поведінки водіїв продовжує надходити на ПП "Олікс", яке обслуговує маршрут 1-Ц. І минулі вихідні не стали випадковістю – надійшло ще три скарги на цей маршрут. Іван Марковський доручив заступнику міського голови Сергію Васильченку підготувати на виконком проект рішення щодо розірвання угоди із перевізником, який не виконує договорних зобов’язань.
- Терпець уже увірвався, нехай тепер перевізник ходить по судах, намагаючись поновити угоду, але ми не дозволимо так ставитися до людей, - наголосив Іван Марковський.

джерело
 

Если у Вас остались какие-либо вопросы, либо у Вас есть желание высказаться по поводу этой статьи, то Вы можете оставить свой комментарий внизу страницы. Порекомендуйте эту статью друзьям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Loading...

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle
Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете