Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш  Telegram  _ YouTube _ Facebook  

Кіровоград: мандрівний фестиваль завітав до міста

Ноябрь 25, 2013 | Новини | Просмотров: 699 | Комментариев: 0

В Україні 10 рік поспіль проходить Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

В м. Кіровоград мандрівний фестиваль завітає вже в п’яте і цьогорічну ходу почав з прес – конференції, яку організували регіональні партнери фестивалю - Дитяча екологічна громадська організація «ФЛОРА», Громадська організація «Територія Успіху» та громадська організація «Взаємодія» смт. Компаніївка, 20 листопада в м. Кіровограді.

В прес - конференції прийняли участь також і представники партнерських організацій, в яких будуть проходить покази фільмів мандрівного фестивалю, це представники шкіл та вищих навчальних закладів міста та області, також в прес - конференції прийняли участь представники обласної бібліотеки ім. Чижевського та державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області.

Суб’єкти господарювання, які звітують з ПДВ помісячно податкову декларацію за жовтень 2013 року подали до 20листопада 2013 року включно. Водночас, останнім днем сплати суми податкового зобов’язання, зазначеної у поданій податковій декларації, буде 29 листопада 2013 року.

«Цьогорічний Мандрівний фестиваль ювілейний і з кожним роком фестиваль стає популярнішим серед людей, особливо серед молоді. Теми, які підіймаються в фільмах, є дуже актуальними для сьогодення і допомагають людям по іншому подивитись на проблеми, з якими вони стикаються кожного дня. Замислитись про те наскільки важливо знати та вмити відстоювати свої права в любій ситуації, склала у своєму виступі Людмила Шестакова.

Інга Дудник продовжила: «Особливістю цьогорічного фестивалю є те, що багато фільмів знято українськими документалістами на основі реальних подій в Україні . Пані Інга підкреслила, що усі фільми мають унікальний контент і захищені авторським правом, і побачити ці фільми можна тільки у рамках фестивалю, вони не транслюються по телебаченню, їх немає в інтернеті, тому запрошуємо на відкриті та закриті покази фільмів.

До програми фестивалю увійшли найкращі унікальні документальні фільми на тему прав людини, які будуть демонструватися в Кіровограді,Компаніївці та м.Новоукраінка з 25 листопаду по 1 грудня 2013р. Запрошуємо до перегляду!

Побачити фільми та прийняти участь в дискусіях та обговореннях проблем, які піднімаються у фільмах можна кожного дня з 25 листопаду по 04 грудня 2013року, з 15.00, за адресою: м. Кіровоград, вул. К.-Маркса 24., Обласна універсальна наукова бібліотека iм. Д. I. Чижевського:

Відкриті покази фільмів також будуть відбуватися в навчальних закладах міста: ЗОШ № 3, СЗОШ № 6 та ЗОШ № 24, у ВУЗах міста КІРУЕ та КДПІ ім. Винниченка.

В цьому році до проведення фестивалю долучилась і державна пенітенціарна служба Украіни в Кіровоградській області, тому в люди, які знаходяться за гратами теж зможуть побачити фільми мандрівного фестивалю.

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений