Футболка Мерседес - скидки до 75%. Спешите на распродажу!

Кіровоград має один із найвищих показників чисельності учасників АТО

Июнь 02, 2016 | Новини | Просмотров: 752 | Комментариев: 0

Кіровоград виявився лідером в організації адаптації учасників антитерористичної операції та їх сімей, виділши максимальну частку міського бюджету на матеріальну допомогу учасникам АТО.

Кіровоград передбачив у міському бюджеті минулого року 6, 017 мільйонів гривень для надання допомоги “атовцям” та їх родинам, що складає 0,52% видаткової частини міського бюджету. За цим показником наше місто майже вдвічі випереджає Умань (0,28%) та Павлоград (0,25%).
Для порівняння, міська рада Запоріжжя заклала на підтримку учасників АТО 0,17% бюджетних видатків, Маріуполя – 0,16%, Одеси – 0,02%.

Кіровоград має також один із найвищих показників чисельності учасників АТО на одну тисячу населення міста – 8,3. Вищий має лише Чугуїв – 11,4
 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете