Кіровоград: комісія підтримала пропозицію щодо обмеження контрольних функцій місцевих державних адміністрацій

Октябрь 09, 2013 | Новини | Просмотров: 547 | Комментариев: 0

8 жовтня під головуванням секретаря міської ради Ігоря Волкова відбулося засідання Кіровоградської міської експертної робочої групи з опрацювання та підготовки пропозицій до проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

У Кіровограді продовжується активне обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, ініційоване Президентом України Віктором Януковичем, відзначив у своєму вступному слові Ігор Волков.
За інформацією Ігоря Волкова, станом на 20 вересня 2013 року в обласному центрі відбулося близько 70 заходів, в яких взяло участь більше 7 тис. осіб. За інформацією, що надійшла за результатами обговорення, більшість колективів підтримують проект Концепції.
Усі пропозиції були розглянуті на засіданні міської експертної робочої групи та ухвалений відповідний проект рішення щодо включення їх до інформації від Кіровоградської області, яка буде направлена Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.
Серед інших пропозицій міська експертна група підтримала таку, що обмежує функції місцевих державних адміністрацій лише щодо координації виконання делегованих повноважень органами місцевого самоврядування та котролю за діяльністю територіальних органів міністерств та відомств України.

Джерело


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений