Футболка Мерседес - скидки до 75%. Спешите на распродажу!

Кіровоград: команда КНТУ стала переможцем

Декабрь 11, 2014 | Новини | Просмотров: 659 | Комментариев: 0

В нашому місті вже стало доброю традицією проводити до відзначення Всесвітнього дня прав людини правові заходи для учнівської та студентської молоді.

Ось і цього року студентські команди Кіровоградського державного педагогічного університету ім.. Володимира Винниченка «Краса, сила, розум» та Кіровоградського національного технічного університету «Феміда» змагалися у правових знаннях
Змагання, організовані відділом сім'ї та молоді Кіровоградської міської ради спільно з міським управлінням юстиції проходили в п’ять етапів: «Візитна картка – презентація команди», «Знаємо свої права – конкурс команд», «Конкурс капітанів», «Творчий конкурс – як я бачу майбутню України», «Правова ситуація».
Команди показали міцні знання в різних галузей права та творчо підійшли до гри. Болільники команд також брали активну участь у конкурсах та допомагали своїм командам у здобутті балів. Оцінювало правову гру поважне журі у складі Людмили Гуріної – начальника Кіровоградського міського управління юстиції, Марини Байрамової – головного спеціаліста відділу сім’ї та молоді, Світлани Бебко – спеціаліста відділу сім’ї та молоді. Переможцем у цьогорічній правовій грі стала команда Кіровоградського національного технічного університету.

джерело
 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете