Футболка Мерседес - скидки до 75%. Спешите на распродажу!

Кіровоград: Іван Марковський звертається до мешканців міста

Май 08, 2015 | Новини | Просмотров: 732 | Комментариев: 0

Шановні кіровоградці!

Цьогоріч Україна започатковує нову традицію відзначення 8 та 9 травня – в європейському дусі пам’яті й примирення. Новий зміст відзначення цих дат передбачає переосмислення подій Другої світової війни, рівне вшанування пам’яті кожного, то боровся з нацизмом, проливаючи свою кров, підкреслення солідарності та бойового братства усіх держав та народів, хто боронив нашу землю від загарбників, перенесення акценту з історії військових дій на історії конкретних людей, а відтак відмову від святкування на користь вшанування. Це сприятиме консолідації суспільства, налагодженню громадянського взаєморозуміння і примиренню у питаннях національної історії, об’єднає країну та покоління.
Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців стала Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднаних націй. Пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими, вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні. Пам’ятаємо! Перемагаємо!

Секретар міської ради Іван МАРКОВСЬКИЙ
 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете