Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш  Telegram  _ YouTube _ Facebook  

Кіровоград: Іван Марковський вітає мешканців міста

Июнь 28, 2015 | Новини | Просмотров: 701 | Комментариев: 0

Шановні кіровоградці! Від імені Кіровоградської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаємо вас з Днем Конституції України.

Прийняття Основного Закону держави ознаменувало новий важливий етап конституційного розвитку української державності.
Український народ, здобувши суверенітет і проголосивши незалежність, проходить складний шлях творення власної держави, в якій громадянин посідає чільне місце. Основний закон нашої держави наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Конституція є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.
Останні події підтверджують, що українці уміють цінувати закріплені Конституцією власні права і свободи і мають сили зі зброєю в руках відстоювати свій суверенітет і свою незалежність.
Саме Конституція закладає надійний фундамент для об’єднання всіх прогресивних сил суспільства в ім’я кращого майбутнього нашої Батьківщини. Тож бажаємо вам щастя і успіхів в усіх ваших діяннях на благо рідного міста та Української держави. Від кожного з нас сьогодні залежить, якою бути Україні тепер і в майбутньому.
Нехай цей святковий день принесе в вашу оселю радість і родинний затишок, злагоду, добробут і гарний настрій. Мудрості усім нам і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

 

Секретар міської ради Іван Марковський
 

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений
Новости СМИ2