Кіровоград: Іван Марковський дав два тижні

Июль 21, 2014 | Новини | Просмотров: 840 | Комментариев: 1

Сьогодні, 21 липня, під час наради з керівниками виконавчих органів міської ради секретар міської ради представив заступника начальника управління розвитку транспорту та зв’язку Олександра Анкудінова, який виконує сьогодні обов’язки керівника підрозділу.

Одночасно з представленням Іван Марковський поставив перед ним чітке завдання – навести лад на маршруті громадського транспорту №1Ц, потік скарг на діяльність якого не припиняється.
- 80% всіх скарг на погане транспортне обслуговування стосується саме роботи маршруту №1Ц, - наголосив Іван Марковський. – Це справжнє свавілля, яке чинить підприємство над мешканцями міста.
Якщо за два тижні підприємство – перевізник не почне виконувати перевезення у відповідності до укладених угод, управління розвитку транспорту та зв’язку подасть на розгляд виконкому проект рішення про розірвання укладених угод, наголосив Іван Марковський

джерело
 

Если у Вас остались какие-либо вопросы, либо у Вас есть желание высказаться по поводу этой статьи, то Вы можете оставить свой комментарий внизу страницы. Порекомендуйте эту статью друзьям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Loading...

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle
Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете