Футболка Мерседес - скидки до 75%. Спешите на распродажу!

Кіровоград: хабарники серед посадових осіб

Июнь 27, 2013 | Новини | Просмотров: 590 | Комментариев: 0

Такі результати проведення комплексу організаційних та практичних заходів, спрямованих на протидію корупції, яка є актуальним напрямком роботи органів внутрішніх справ області.

Протягом шести місяців поточного року працівники міліції склали 11 протоколів про порушення вимог антикорупційного законодавства. За рішенням суду 7 осіб вже оштрафовано, 2 протоколи закриті, ще 2 нині перебувають на розгляді.
З початку року за матеріалами співробітників Управління боротьби з організованою злочинністю УМВС в області розпочато 12 кримінальних проваджень за фактами хабарництва, серед яких 7 підозрюваних представники органів влади та управління, 2 – контролюючих органів та 1 – суду.
Загалом у цьому році працівниками ОВС відкрито 59 кримінальних проваджень за фактами вчинення службових правопорушень, з них 39 – представниками органів влади та управління, а також посадовцями органів місцевого самоврядування, та 14 – контролюючих органів. До суду направлено 5 проваджень з ознаками кримінальної корупції.
 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете