Кіровоград: функціонування «гарячої лінії» прокуратури області сприяє реальному поновленню порушених прав підприємців.

Сентябрь 12, 2013 | Новини | Просмотров: 486 | Комментариев: 0

Вже понад рік захист підприємництва визначено одним із головних пріоритетів наглядової діяльності прокуратури Кіровоградщини.

Саме стільки в органах прокуратури регіону функціонує телефону «гарячої лінії», який забезпечує своєчасне та оперативне реагування на порушення законних прав суб'єктів господарювання.
За цей період, на телефон «гарячої лінії» надійшло 66 повідомлень підприємців, щодо фактів незаконного втручання в їх діяльність. Більша частина повідомлень стосувались незаконних дій органів контролю. За результатами розгляду кожного повідомлення були вжиті дієві заходи прокурорського реагування.
За рік функціонування телефону «гарячої лінії» суттєво знизився адміністративний тиск на підприємців, зменшилася кількість проведених перевірок, що свідчить про актуальність та соціальну необхідність цього напрямку роботи органів прокуратури.
Нагадаємо, телефон «гарячої лінії» прокуратури області: (0522) 27-63-10.
Прес-служба прокуратури області

Если у Вас остались какие-либо вопросы, либо у Вас есть желание высказаться по поводу этой статьи, то Вы можете оставить свой комментарий внизу страницы. Порекомендуйте эту статью друзьям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Loading...

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle
Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете