Кіровоград: фестиваль дружин юних пожежних

Апрель 12, 2013 | Новини | Просмотров: 556 | Комментариев: 0

11 квітня в у приміщенні Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних під гаслом «Врятувати! Запобігти! Допомогти!»

Організаторами міського етапу Фестивалю стали відділ цивільного захисту в м. Кіровограді та Кіровоградському районі ТУ МНС України в Кіровоградській області, управління освіти Кіровоградської міської ради за участі відділу культури та туризму і відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради.
У змаганнях взяли участь 20 команд ДЮП загальноосвітніх навчальних закладів міста Кіровограда. Команди продемонстрували теоретичні та практичні знання щодо надання невідкладної медичної допомоги, про надзвичайні події та правила дій під час їх настання, а також вокальні та хореографічні здібності.
Переможцями міського етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних стали команди ДЮП гімназії № 9, ЗОШ № 29, НВО № 21. Учасники команд-переможниць були нагороджені грамотами управління освіти Кіровоградської міської ради та цінними подарунками від відділу цивільного захисту в м. Кіровограді та Кіровоградському районі ТУ МНС України в Кіровоградській області.
джерело

Если у Вас остались какие-либо вопросы, либо у Вас есть желание высказаться по поводу этой статьи, то Вы можете оставить свой комментарий внизу страницы. Порекомендуйте эту статью друзьям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Loading...

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle
Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете