Футболка Мерседес - скидки до 75%. Спешите на распродажу!

Кіровоград: екскурсія у міськвідділ міліції

Август 29, 2013 | Новини | Просмотров: 697 | Комментариев: 0

Представники громадськості мали можливість ознайомитися з повсякденною роботою правоохоронців, матеріально-технічним забезпеченням міськвідділу та оглянути службові кабінети захисників правопорядку

Екскурсія розпочалася з чергової частини міськвідділу, адже саме сюди надходить вся інформація про скоєння кримінальних, адміністративних правопорушень та інших подій.
Помічник начальника відділу – оперативний черговий розповів учасникам екскурсії про роботу чергової частини, зокрема новітньої системи управління правоохоронними силами й засобами – ЦОРМ (центр оперативного реагування міліції), порядок реєстрації повідомлень і заяв про правопорушення та реагування на них. За словами оперативного чергового, за добу до чергової частини міськвідділу міліції в середньому надходить від 100 до 140 заяв та повідомлень від громадян.
Далі присутніх ознайомили з роботою камер відеоспостереження, які розміщенні на території міста, і продемонстрували, як з їх допомогою можна здійснювати цілодобовий контроль за криміногенною обстановкою в обласному центрі та оперативно реагувати на будь-які правопорушення.
Потім гостей запросили оглянути кімнату для затриманих, яка знаходиться поряд з черговою частиною, кімнату для отримання зброї і боєприпасів та спеціальну кімнату для прийому громадян.
Відвідувачі заходу мали можливість побувати у службових кабінетах деяких відділів міліції.
По закінченню екскурсії гості щиро дякували керівництву за організацію даного заходу, а керівник екскурсії – заступник начальника сектору кадрового забезпечення Кіровоградського МВ УМВС в області С. Куліш висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю з громадськістю. Й наголосив на тому, що двері Кіровоградського МВ завжди відкриті для всіх громадян, які потребують поради чи допомоги.
За матеріалами Кіровоградського МВ
УМВС в області

 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете