Кіровоград: дозволи на будівництво газової АЗС у зеленій зоні міста скасовані

Сентябрь 29, 2015 | Новини | Просмотров: 814 | Комментариев: 0

Дозволи на будівництво газозаправної станції у Кіровограді в межах зеленої зони на розі вулиць Степняка–Кравчинського та Терешкової скасовані.

Таке рішення прийняв виконавчий комітет Кіровоградської міської ради. Про проблему заговорили після того, як минулої неділі обурені місцеві мешканці, які власноруч наводили порядок у колись занедбаному сквері і впорядкували там дитячий майданчик, вийшли на протест. Вони висловили занепокоєння, що всі їхні зусилля будуть зведені нанівець, а діти можуть бути позбавлені улюбленого місця відпочинку, яких і так небагато на околицях обласного центру.

Із протестувальниками зустрівся секретар міської ради Іван Марковський, який пересвідчився в тому, що будівництво газової заправки триває. – Я дав доручення ретельно перевірити наявність усіх дозвільних документів на спорудження заправки у цьому парку на відстані 20 метрів від дитячого майданчика, – зазначив Іван Марковський на засіданні виконавчого комітету. – Будемо вимагати від державної архітектурно-будівельної інспекції скасування дозволу, якщо такий є.

У Кіровограді відбудеться бізнес-конференція

джерело
 

Если у Вас остались какие-либо вопросы, либо у Вас есть желание высказаться по поводу этой статьи, то Вы можете оставить свой комментарий внизу страницы. Порекомендуйте эту статью друзьям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Loading...

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle
Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете