Футболка Мерседес - скидки до 75%. Спешите на распродажу!

Кіровоград: «Добруджа» буде переведена в обласну власність?

Апрель 17, 2014 | Новини | Просмотров: 1011 | Комментариев: 0

Голова Кіровоградської облдержадміністрації Олександр Петік спільно із міським головою Кіровограда Олександром Саінсусом відвідали центр ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Добруджа".

Олександр Петік і Олександр Саінсус безпосередньо на місці обговорили питання переведення центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Добруджа" із міської в обласну комунальну власність із подальшим приєднанням до дитячої обласної лікарні. Це має сприяти початку ремонтних робіт в дитячій обласній, адже приміщення під ремонт можна буде вивільнити саме завдяки потужностям "Добруджи". Екскурсію закладом для поважних гостей провів головний лікар дитячої обласної лікарні Василь Хорощак, який до цього керував "Добруджею". Голова ОДА і міський голова залишилися задоволеними побаченим – лікарня добре оснащення, її колектив має прагнення і бачення подальшого розвитку.

джерело


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете