Футболка Мерседес - скидки до 75%. Спешите на распродажу!

Кіровоград: до уваги продавців пива!

Июнь 18, 2013 | Новини | Просмотров: 696 | Комментариев: 0

Застосування касового апарату при продажу пива платником єдиного податку

Згідно зі статтею 291 Податкового кодексу України не можуть бути платниками єдиного податку фізичні особи-підприємці, які здійснюють діяльність з виробництва, експорту, імпорту, продажу підакцизних товарів (крім роздрібного продажу пально-мастильних матеріалів в ємностях до 20 л та діяльності фізичних осіб, пов’язаної з роздрібним продажем пива та столових вин).
Отже, суб’єкти господарювання – фізичні особи-підприємці – платники єдиного податку мають право здійснювати діяльність із продажу пива. Пунктом 296.10 ст.296 Кодексу визначено, що платники єдиного податку першої-третьої груп не застосовують для цього касові апарати.
ГУ Міндоходів у Кіровоградській області нагадує – правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначає Закон України „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”, дія якого поширюється на усіх суб’єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі.
Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській області


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете