Футболка Мерседес - скидки до 75%. Спешите на распродажу!

Кіровоград: до уваги працюючих пенсіонерів

Август 13, 2013 | Новини | Просмотров: 415 | Комментариев: 0

Сплата єдиного внеску на обов’язкове державне соціальне страхування регулюється Законом України №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями.

Згідно ст. 4 Закону № 2464 працівники, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях, незалежно від їх форми власності, виду діяльності та господарювання є платниками єдиного внеску.
Платники єдиного внеску зобов’язані своєчасно та в повному обсязі нараховувати і сплачувати внесок на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування .
Звільнення від сплати єдиного соціального внеску для працюючих на підприємстві пенсіонерів законодавством не передбачено.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській області


 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете