Футболка Мерседес - скидки до 75%. Спешите на распродажу!

Кіровоград: до уваги платників, які застосовують реєстратори розрахункових операцій!

Ноябрь 19, 2013 | Новини | Просмотров: 623 | Комментариев: 0

Продовжено використання книг обліку розрахункових операцій старого зразка.

Наказом Міндоходів від 28.08.2013 №417 "Про затвердження нормативно-правових актів щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій" (набрав чинності 18.10.2013), затверджено Порядок реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, яким внесено зміни до титульних сторінок книг обліку розрахункових операцій (книг ОРО) на реєстратори розрахункових операцій (РРО) та на господарську одиницю.
У зв’язку із завчасним придбанням суб’єктами господарювання екземплярів книг ОРО за формою, встановленою попереднім Порядком реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, (наказ ДПА України від 05.02.2001 № 614), або відсутністю книг ОРО нової форми, органи доходів і зборів з метою забезпечення комфортних умов ведення бізнесу, продовжують приймати до реєстрації книги ОРО, форму яких затверджено Порядком №614.
Нагадуємо суб’єктам господарювання, що з 1 січня 2014 року передбачено застосування штрафних санкцій за неподання до органів Міндоходів електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій дротовими або бездротовими каналами зв'язку.
Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській області
 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете