Кіровоград: до уваги перевізників!

Февраль 21, 2013 | Новини | Просмотров: 677 | Комментариев: 0

Управління розвитку транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради розробило проекти паспортів міських автобусних маршрутів відповідно до маршрутної мережі автобусних маршрутів загального користування м. Кіровограда, затвердженої рішенням Кіровоградської міської ради від 08 листопада 2012 року № 942 (зі змінами), повідомляє сайт міської ради

  У зв’язку з цим, пропонуємо підприємствам, які надають послуг з перевезення пасажирів, взяти участь у ознайомлені, перевірці відповідності паспорта маршруту умовам перевезень та підписанні відповідного акту.
З проектами паспортів можна ознайомитись за адресою м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 41, кімната 302. з 25.02.2013 р. до 01.03.2013 р. щоденно з 09.00 до 16.00.
    Бажаючим прийняти участь у підписанні акту відповідності паспорта маршруту умовам перевезень необхідно надати письмове підтвердження до вищезазначеного управління за вказаною адресою до 01.03.2013 р.


 

Если у Вас остались какие-либо вопросы, либо у Вас есть желание высказаться по поводу этой статьи, то Вы можете оставить свой комментарий внизу страницы. Порекомендуйте эту статью друзьям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Loading...

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle
Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете