Футболка Мерседес - скидки до 75%. Спешите на распродажу!

Кіровоград: до уваги громадськості!

Март 03, 2016 | Новини | Просмотров: 741 | Комментариев: 0

Оголошені Кіровоградським міським головою Андрієм Райковичем громадські слухання щодо нової назви міста відбудуться 10 березня 2016 року у приміщенні кібернетико-технічного коледжу (ІІ поверх, актова зала) за адресою: вулиця Архітектора Паученка, 41/26.

Кожен може взяти участь у громадських слуханнях. Члени громади приходять на слухання вільно.

До початку громадських слухань проводиться реєстрація учасників громадських слухань. Незареєстровані особи не можуть брати участі у слуханнях.

Для реєстрації особам необхідно пред’явити паспорт громадянина України або інший паспортний документ. У списку учасників громадських слухань зазначаються прізвища, імена, по батькові учасників, дата їх народження, місце реєстрації, місце роботи або рід занять, ставляться підписи зареєстрованих.

Реєстрація відбуватиметься за столами реєстрації на І-му поверсі коледжу з 11.00 до 12.00 години. Початок громадських слухань — о 12 годині дня.

Бажаючі виступити на громадських слуханнях із пропозиціями та обгрунтуванням нової назви міста Кіровограда мають здійснити попередній запис особисто у кімн. 317 у приміщенні міської ради (відділ з питань внутрішньої політики) щодня з 08.00 до 17.00 (крім вихідних) до 9 березня 2016 року включно, або телефоном 24-08-85 чи електронною поштою vvp@krmr.gov.ua

джерело
 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете