Кіровоград: до школярів завітала пересувна виставка «Українська вишивка. Рушник»

Март 24, 2016 | Новини | Просмотров: 345 | Комментариев: 0

Кіровоградський обласний художній музей продовжує плідну співпрацю з загальноосвітніми закладами Кіровоградщини, знайомлячи учнів із творчістю видатних художників, проводячи пересувні виставки, майстер-класи, інтерактивні програми.

Наукові співробітники музею завітали до однієї з найвіддаленіших шкіл міста - Комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання № 15 «Загальноосвiтня школа І-ІІІ ступенiв, дошкільний навчальний заклад комбінованого типу, дитячий юнацький центр «Явiр» із пересувною виставкою «Українська вишивка. Рушник».

Саме ця пересувна виставка викликає найбільшу зацікавленість та користується великою популярністю серед усіх навчальних закладів міста та області. Адже ця тема завжди актуальна та однаково цікава і викладачам і учням.
Із загадковим світом вишивки, як одним з найпоширенішим видом народного декоративно-прикладного мистецтва ми познайомили учнів початкової школи - других та третіх класів. Були приємно вражені, що молодші школярі виявили неабияку зацікавленість та обізнаність щодо знання українських традицій та звичаїв, активно доповнювали нашу розповідь та з розумінням відповідали на численні запитання, які стосувалися використання вишитих українських символів на речах в повсякденному житті.

В експозиції було представлено традиційні – автентичні вишиті рушники центральних регіонів України, а також сучасні рушники та вишиванки.

По завершенню заходу учні приєдналися до акції «УКРАЇНА ЄДИНА», сфотографувавшись на згадку.
Дякуємо педагогічному колективу та учням Комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання № 15 «Загальноосвiтня школа І-ІІІ ступенiв, дошкільний навчальний заклад комбінованого типу, дитячий юнацький центр «Явiр» за гостинність, привітність та теплий прийом.
Сподіваємося, що наша співпраця буде тривати і надалі, адже спілкування із світом мистецтва сприяє гармонійному розвитку дітей, збагачує духовний світ, допомагає пізнати традиції та звичаї українського народу.

З оптимізмом
Олена Степанок – зав. відділом науково-просвітницької роботи Кіровоградського обласного художнього музею
та
Тетяна Костенко – науковий співробітник відділу музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

Если у Вас остались какие-либо вопросы, либо у Вас есть желание высказаться по поводу этой статьи, то Вы можете оставить свой комментарий внизу страницы. Порекомендуйте эту статью друзьям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Loading...

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle
Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете