Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш  Telegram  _ YouTube _ Facebook  

Кіровоград: до обласної державної адміністрації надійшло 114 запитів на отримання публічної інформації

Декабрь 28, 2012 | Новини | Просмотров: 733 | Комментариев: 0

У 2012 році відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" до обласної державної адміністрації надійшло 114 запитів на отримання публічної інформації, з них: запити від фізичних осіб – 39, юридичних осіб – 51, від засобів масової інформації (журналістів) - 24. більшість запитів надійшло поштою – 90, електронною поштою – 23, особисто – 1.

Найбільш запитуваною є інформація довідкового характеру, правова інформація, інформація про фізичну особу, інформація про стан довкілля (екологічна інформація), інформація про товар (роботу, послугу), статистична інформація. Найбільш запитуваними документами є: копії обласних цільових програм; порядок розгляду звернень громадян в облдержадміністрації; форми та порядок розгляду запитів на інформацію; копії регуляторних актів облдержадміністрації; декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру керівництва облдержадміністрації.

Характер запитів на інформацію свідчить, що найбільш запитуваною є інформація про стан виконання обласного бюджету у 2010-2011 та у поточному роках, про виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації", фінансування видатків з обласного та Державного бюджетів, про виконання обласних програм соціально-економічного розвитку, статистична та довідкова інформація в галузі медицини, освіти, соціальної сфери, агропромислового комплексу, будівельної галузі та сфери побутового обслуговування, інформація про доходи керівництва облдержадміністрації.

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений
Новости СМИ2