Футболка Мерседес - скидки до 75%. Спешите на распродажу!

Кіровоград: до бюджету відшкодовано 1,5 млн.грн.

Июнь 05, 2013 | Новини | Просмотров: 507 | Комментариев: 0

ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» завдяки зусиллям прокуратури міста відшкодував до місцевого бюджету 1,5 млн.грн. заборгованості за оренду.

Нагадаємо, що прокуратурою м. Кіровограда в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів проведено перевірку в Управлінні власності та приватизації комунального майна Кіровоградської міської ради щодо додержання законодавства про оренду державного та комунального майна.
При перевірці виявлені численні порушення, зокрема щодо заборгованості надходження коштів до місцевого бюджету від орендної плати ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА». Як результат, прокуратурою міста внесено подання задля усунення порушень та вжиття заходів щодо стягнення наявної заборгованості.
На даний час підприємством до місцевого бюджету відшкодовано 1,5 млн.грн у вигляді сплати за оренду державного майна.
Прес-служба прокуратури міста Кіровограда


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете