Футболка Мерседес - скидки до 75%. Спешите на распродажу!

Кіровоград: дітям з особливими потребами - максимальну увагу! (фото)

Апрель 10, 2013 | Новини | Просмотров: 746 | Комментариев: 0

10 квітня відділом сім’ї та молоді Кіроовградської міської ради організовано та проведено зустріч керівників виконавчих органів Кіровоградської міської ради з представниками громадських організацій, благодійних фондів, соціально-відповідального бізнесу на тему «Актуальні питання соціального захисту та підтримки дітей з особливими потребами».

Відкрив захід депутат Кіровоградської міської ради Вадим Дрига. Зустріч пройшла в атмосфері активного спілкування та небайдужості. Всі учасники зійшлися на думці, що такі зустрічі необхідні для консолідації зусиль та досягнення спільної мети.
За результатами зустрічі був сформований протокол з конкретними термінами виконання, всі пропозиції включені до плану спільної роботи.

джерело,  фото Ігоря Філіпенка.

Кіровоград: дітям з особливими потребами - максимальну увагу! (фото)
 

Кіровоград: дітям з особливими потребами - максимальну увагу! (фото)


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете