Кіровоград: діти теж оформляють закордонний паспорт

Апрель 07, 2015 | Новини | Просмотров: 556 | Комментариев: 0

З 1 квітня 2015 року в Управлінні Державної міграційної служби України в Кіровоградській області розпочато прийом документів з оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон дітям.

Діти до 16 років отримують паспорт строком на 4 роки, з 16 – на 10 років.
Для оформлення закордонного паспорта для дитини до 16 років необхідно подати такі документи: свідоцтво про народження, реєстраційний номер платника податків дитини, квитанції про сплату вартості послуг і вартості бланка паспорта та заяви батьків.
При оформленні паспорта для дітей до 12 років для внесення відцифрованого зображення особи надається також одна фотокартка розміром 10х15 сантиметрів на матовому папері, зображення дитини повинно бути на білому фоні та займати не більше 50% фото, 2 фотографії 3,5х4,5. З 12 років фотографування здійснюється при подачі документів в УДМС в області.
До 12 років до електронного носія закордонного паспорта відбитки пальців особи не вносяться, з 12 років відбитки скануються за заявою батьків.
Вартість біометричного паспорта, оформленого у звичайному режимі (20 робочих днів), становить 348,15 грн., у терміновому порядку (7 робочих днів) – 435,30 грн. Вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон без електронного носія за 20 робочих днів складає 291, 15 грн., за 7 робочих днів – 378,30 грн. З 16 років, окрім цих платежів, за оформлення паспорта також стягується державне мито, розмір якого відповідно становить 170 та 340 грн.
До внесення змін у Закон України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України» Управління ДМС в області продовжуватиме надавати послуги з оформлення та видачі проїзних документів дитини.
З 1 квітня 2015 року припинено надання послуги з внесення відмітки про дітей та вклеювання фото у паспорт громадянина України для виїзду за кордон батьків.

УДМС України в Кіровоградській області
 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений