Кіровоград: дільничні звітували про результати роботи

Декабрь 26, 2013 | Новини | Просмотров: 483 | Комментариев: 0

Зустріч старшого дільничного інспектора Кіровоградського міського відділу міліції Юрія Пантюхова з головами квартальних комітетів Кіровського району м. Кіровограда відбулася у приміщенні міськвиконкому.

Головна мета заходу – посилення співпраці між представниками громади та «шерифами».
На початку зустрічі Юрій Володимирович розповів про результати роботи сектору дільничних міськвідділу міліції протягом 2013 року. Також детально зупинився на головних завданнях, спрямованих на підтримання правопорядку у місті.
Звернув увагу і на профілактичні заходи, що проводяться дільничними інспекторами міліції з попередження насильства в сім'ї та стосовно осіб, які перебувають під адміністративним наглядом.
Крім того, за участю голів квартальних комітетів жваво обговорювалися питання, що стосуються протидії самогоноварінню, функціонуванню нелегальних пунктів прийому металобрухту, боротьби з незаконним обігом наркотиків на території обласного центру.
Наприкінці спілкування представники громади подякували Юрію Пантюхову за увагу до актуальних проблем і вжиття заходів щодо їх вирішення та висловили побажання проводити подібні зустрічі і надалі.
За матеріалами Кіровоградського МВ УМВС в області
 

Если у Вас остались какие-либо вопросы, либо у Вас есть желание высказаться по поводу этой статьи, то Вы можете оставить свой комментарий внизу страницы. Порекомендуйте эту статью друзьям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Loading...

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle
Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете