Футболка Мерседес - скидки до 75%. Спешите на распродажу!

Кіровоград: депутатів міської ради відправляють на навчання

Февраль 11, 2016 | Новини | Просмотров: 1018 | Комментариев: 0

Депутати Кіровоградських місцевих рад відправляються на навчання в рамках проекту “Місцеве самоврядування. Крок до ефективності.”.

Ініціатором участі кіровоградських депутатів у проекті Інституту Політичної Освіти став секретарь міської ради Володимир Смірнов.

Першими на навчання відправляються депутати міської ради Валентина Яремчук, Рафаел Санасарян, Сергій Капітонов, Віталій Пінчук, Сергій Кріпак та їх колеги з Кіровської районної ради Олександр Кришко, і з обласної ради Артем Погребнюк.

В ході навчань вони отримають необхідні знання та практичні навички стосовно можливостей, які надає децентралізація, статусу депутата місцевої ради, організації роботи органів місцевого самоврядування, бюджетних та земельних відносин на місцевому рівні, житлово-комунальної сфери тощо.

джерело
 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете