Кіровоград: День відкритих дверей - поспілкуватися з рятувальниками прийшли понад 50 дітей та дорослих

Сентябрь 13, 2013 | Новини | Просмотров: 550 | Комментариев: 0

13 вересня в Управлінні ДСНС у Кіровоградській області пройшов День відкритих дверей. Скористалися нагодою відвідати Службу порятунку вчителі та учні кіровоградських шкіл.

Всього прийшли поспілкуватися з рятувальниками понад 50 дітей та дорослих. Вони познайомилися з експозицією пожежно-технічної виставки музею, де представлена діорама спустошливої пожежі ХІХ століття у Єлисаветграді. Відвідувачі познайомилися із макетами пожежно-рятувальної техніки від початку минулого століття до наших днів та подивилися різноманітне спорядження сучасних рятувальників. Цікавим був перегляд дзеркальної діорами про пожежу в квартирі, яка яскраво свідчить про страшні наслідки пожеж. День відкритих дверей залишив гарні враження для гостей, які напередодні професійного свята рятувальників, ближче познайомилися із їх службою та почули відповіді на усі хвилюючі питання.
Прес-служба Управління ДСНС в області
 

Если у Вас остались какие-либо вопросы, либо у Вас есть желание высказаться по поводу этой статьи, то Вы можете оставить свой комментарий внизу страницы. Порекомендуйте эту статью друзьям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Loading...

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle
Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете