Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш  Telegram  _ YouTube _ Facebook  

ГУ Міндоходів у Кіровоградській області: спрощена система митного контролю для громадян

Июль 19, 2013 | Новини | Просмотров: 685 | Комментариев: 0

Головне управління Міндоходів у Кіровоградській області звертає увагу, що при перетині кордону України громадяни можуть скористатися двоканальною системою митного контролю товарів та транспортних засобів.

Двоканальна система – це спрощена система митного контролю, яка дає змогу здійснювати декларування, обираючи один з двох каналів проходу (проїзду транспортними засобами особистого користування) через митний кордон України – «зелений» або «червоний». При цьому подорожуючий може самостійно обрати, яким скористатися.
«Зелений коридор» (канал, позначений символами зеленого кольору), призначений для декларування товарів в обсягах, що не підлягають оподаткуванню митними платежами та не підпадають під встановлені законодавством заборони або обмеження при їх переміщенні. Такі товари не підлягають письмовому декларуванню. «Червоний коридор» (канал, позначений символами червоного кольору) призначений для всіх інших громадян.
Слід зазначити, що обрання «зеленого коридору» вважається заявою особи про те, що переміщувані нею товари не підлягають письмовому декларуванню та оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та/або обмеження та свідчить про факти, що мають юридичне значення. Звільнення від подання письмової митної декларації не означає звільнення від обов’язкового дотримання порядку переміщення товарів через митний кордон України.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській області
 

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений
Новости СМИ2