Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

Громада чекає від депутатів конструктивної роботи,- Андрій Табалов

Апрель 28, 2017 | Новини | Просмотров: 557 | Комментариев: 0

Громада чекає від депутатів конструктивної роботи і засуджує те, що частина із них не виконує своїх прямих обов’язків, не ходячи на сесії. На цьому наголошував секретар міської ради Андрій Табалов і минулого тижня на засіданні громадської ради, і на апаратній нараді у понеділок.

– Конституційним обов’язком депутата є відвідування і сесій, і засідань комісій, – наголосив Андрій Табалов. – І навіть якщо між тими чи іншими фракціями є якісь конфлікти, особисто я є прихильником того, щоб обговорювати і вирішувати всі дискусійні питання виключно у сесійній залі. При цьому, є сесійні питання, які не викликають дискусій і потребують негайного вирішення, – наприклад, виділення матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам. Однак частина депутатів не приходить голосувати навіть за них, хоча також подають запити на надання матеріальної допомоги.

На мою думку, є певна політична істерія, якій сьогодні піддалися й інші міста в країні. В багатьох радах склалася подібна ситуація, Кропивницький – не виняток. Рано чи пізно ми маємо сісти за стіл переговорів і знайти спільну мову задля об’єднання навколо інтересів громади.

Таку ж думку одностайно висловили і члени громадської ради: депутати мають працювати. Стосовно ультимативних вимог групи депутатів. Хочу звернути увагу, що частина із них у формі депутатських запитів вже неодноразово виносилася на сесійні засідання. Деякі були підтримані, інші з різних причин не набрали достатньої кількості голосів депутатів. То навіщо їх знову «проштовхувати» у такий ультимативний спосіб, фактично шантажуючи не лише більшість депутатів, а всю громаду?

Загалом, сьогодні навколо висунутих вимог створилося вже багато міфів, зокрема і щодо відкритості діяльності земельної комісії міськради. Хочу нагадати, що в непрозорості розгляду земельних питань профільну депутатську комісію торік звинувачували ті ж самі депутати, що і зараз, саме тому було замінено її голову. Тепер за роботою комісії будь-хто з бажаючих може спостерігати в онлайн-режимі, взяти участь в обговоренні питань. І це є досягненням нового голови комісії, який відразу зайняв позицію максимальної відкритості. Те ж стосується й інших вимог: довкола них тривають різні політичні ігри.

Якщо опозиція каже, що має бажання більше контактувати зі мною як із секретарем міської ради, то я готовий до тісної співпраці. Але хочу наголосити, що я звик до публічного діалога і про жодні кулуарні домовленості не може бути й мови. Готовий у присутності журналістів телефонувати депутатам, вести з ними розмови. Крім того, ми проведемо слухання, на які запросимо керівників профільних виконавчих органів ради, які вже готують детальний аналіз можливості виконання пунктів ультиматуму і його наслідків. Громада має знати правду, щоб нею не могли маніпулювати.

Коментарі для сайта CackleЗагрузка...
Загрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений