Гарантійні зобов'язання перед покупцями - правила формування витрат

Июль 15, 2014 | Новини | Просмотров: 596 | Комментариев: 0

Гарантійні зобов'язання перед покупцями виникають практично у будь-якого суб'єкта господарювання, що реалізує товари, оскільки споживач має право на отримання якісних товарів.

Відповідно до положень Цивільного кодексу договором або законом може бути встановлений строк, протягом якого продавець гарантує якість товару (гарантійний строк).
Отож, якщо товар протягом гарантійного строку поламався, покупець має право вимагати від продавця безоплатного усунення недоліків товару, а той, у свою чергу, зобов'язаний за свій рахунок усунути дефекти виробу, виявлені протягом гарантійного строку, або замінити товари, якщо не доведе, що дефекти виникли внаслідок порушення покупцем правил експлуатації або зберігання виробу. При умові, що постачальник буде вести окремий облік покупців, що отримали гарантійну заміну товарів або послуги з гарантійного ремонту (обслуговування) незалежно від їх статусу (фізичні або юридичні особи), у тому числі через третіх осіб (центри сервісного обслуговування) у порядку, затвердженому наказом Міністерства фінансів України від 03 грудня 2012 року № 1263, витрати на гарантійний ремонт, обслуговування або заміни товарів, які підтверджені належним чином оформленими первинними документами враховуються при визначенні об'єкта оподаткування податком на прибуток.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській області
 

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений