Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш  Telegram  _ YouTube _ Facebook  

Галина Пастух: Активна позиція влади, соціальних служб та правоохоронних органів щодо попередження наркоманії - запорука родинного та суспільного затишку

Апрель 06, 2012 | Новини | Просмотров: 820 | Комментариев: 0

На цьому заступник голови облдержадміністрації Галина Пастух наголосила учасникам засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, при облдержадміністрації.

- Соціальні ініціативи Президента – це головний орієнтир в діяльності влади усіх рівнів, - наголосила Галина Пастух. – Попередження негативних ситуацій у родині, особливо у сім’ях з дітьми, надання їм своєчасної допомоги - це один із визначальних напрямків нової соціальної політики Глави держави. За словами куратора гуманітарної галузі, керівник держави зажадав по-новому подивитися на роботу соціальних служб, модернізувати їхню роботу так, щоб забезпечити повне охоплення увагою держави найуразливіших громадян, зокрема осіб, які потрапили в залежність від наркотичних засобів. Тому, як зазначила Галина Пастух, у цій справі важлива активна позиція усіх гілок влади, соціальних служб та правоохоронних органів.

Загальну ситуацію в області у сфері протидії поширенню наркоманії охарактеризував директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сергій Давидяк.
- Проблема наркоманії залишається в області досить гострою, - відзначив Сергій Давидяк. – Кіровоградщина, на жаль, посідає останні рейтингові місця в державі за цим показником.
За його словами, станом на 1 січня 2012 року в області було офіційно зареєстровано майже 3 тисячі наркозалежних громадян. Переважна більшість хворих проживає у Кіровограді (1028) та Олександрії (551). Серед проблемних районів, де спостерігається ріст захворюваності, Сергій Давидяк виокремив Кіровоградський, Новоукраїнський, Маловисківський та Добровеличківський. – Треба активізувати профілактичні заходи на цих територіях, особливо на території селищних рад, - наголосив посадовець. - Влада на місцях та громада мають тісно працювати у цьому напрямку з правоохоронними органами.
На переконання Сергія Давидяка, серед визначальних причин критичної ситуації з наркоманією в області є низький організаційний рівень виконання заходів та відсутність обласної програми. – Недостатнє фінансування місцевих програм з протидії наркоманії не дозволяє фахівцям соціальних служб виконувати у повній мірі свої обов’язки, - констатував посадовець.
Сергій Давидяк також наголосив на необхідності активнішого залучення до боротьби з наркоманією громадських організацій, як організаційно, так і фінансово.
Під час засідання координаційної ради проаналізовано результати роботи за 2011 рік Добровеличківської та Світловодської райдержадміністрацій, а також установ виконання покарань в області щодо протидії поширенню наркоманії.
За результатами засідання заступник голови облдержадміністрації доручила сформувати делегацію з представників профільних управлінь та служб для вивчення позитивного досвіду з боротьби та профілактики наркоманії взірцевих областей.
- Такий стан справ змушує мене ініціювати винесення цього питання на розгляд колегії облдержадміністрації та гуманітарної ради. Прийшов час притягти до відповідальності чиновників за формальне ставлення до вирішення проблеми, - попередила Галина Пастух.
Аби посилити контроль за діяльністю місцевих служб з профілактичної роботи, посадовець доручила закріпити членів координаційної ради за кожним районом та містом.
 

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений