Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш  Telegram  _ YouTube _ Facebook  

Фахівці системи БПД Кіровоградщини продовжують консультувати громадян у центрі зайнятості

Февраль 21, 2018 | Новини | Просмотров: 687 | Комментариев: 0

З метою проведення правороз’яснювальної та правоосвітньої роботи серед шукачів роботи, 21 лютого 2018 року фахівці системи безоплатної вторинної правової допомоги Кіровоградщини взяли участь у роботі Інформаційно-консультаційного центру Кіровоградського обласного центру зайнятості «Юридична вітальня».

Роботу Інформаційно-консультаційного центру «Юридична вітальня» організувала провідний юристконсульт Кіровоградського обласного центру зайнятості Світлана Ткаченко.

 Систему БПД на заході представляли заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області Олена Шишкарьова, начальниця відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації Ольга Салоїд та заступниця начальника відділу правової інформації та консультацій Анна Хабзей.

Говорячи про роль та функції системи БПД, Олена Шишкарьова нагадала присутнім про її становлення та розвиток, а також про те, хто має право на отримання правових послуг. Вона наголосила, що одними із пріоритетних напрямів правопросвітницької роботи, яку проводять фахівці системи, визначено теми щодо попередження випадків незаконного звільнення працівників з роботи та стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати.

Ольга Салоїд звернула увагу присутніх на тому, що на офіційному сайті Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області розміщуються правові консультації та роз’яснення з тих питань, з якими найчастіше громадяни звертаються до центрів з надання БВПД; позитивні адвокатські практики, адреси центрів та бюро правової допомоги. Також вона повідомила, що 2018 рік оголошений роком реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який спрямований на підвищення правової обізнаності громадян.

Анна Хабзей наголосила, що громадяни у центрах безоплатної вторинної правової допомоги можуть отримати первинну та вторинну правову допомогу та закликала звертатись у разі виникнення правових питань до Кропивницького місцевого центру з надання БВПД у каб. 109.
Наприкінці заходу фахівці системи БПД роздали громадянам інформаційні буклети та надали правові консультації та роз’яснення.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області працює за адресою: вул. Дворцова, 32/29, м. Кропивницький, тел. (0522) 37-12-50, 32-07-97, 0991048038.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний телефонний номер 0-800-213-103.

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений