Два кіровоградці стали кращими гімнастами України

Березень 19, 2015 | Новини | Переглядів: 1046 | Коментарі: 0

У Кіровограді в СДЮСШОР «Надія» урочисто відкрився чемпіонат України зі спортивної гімнастики. У змаганнях беруть участь команди із 18 регіонів нашої країни.

В перший день змагалися чоловіки. У багатоборстві кіровоградський гімнаст Георгій Петросян став чемпіоном України серед чоловіків, а Віталій Арсеньєв завоював срібну медаль. Ще один наш спортсмен Василь Ляшенко став бронзовим призером серед юніорів. У командному заліку чоловіча збірна Кіровоградської області посіла третє місце. Змагання триватимуть до 21 березня 2015 року.