Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

ДПС: номер облікової картки може бути внесений до паспорту

Октябрь 30, 2012 | Новини | Просмотров: 765 | Комментариев: 0

Згідно зі статями 63 та 70 Податкового кодексу України (надалі в тексті – Кодекс) після реєстрації фізичної особи як платника податків, за його зверненням, або законного представника чи уповноваженої особи орган ДПС видає документ, що засвідчує реєстрацію у ДРФО (Державному реєстрі фізичних осіб).

Таким документом є картка платника податків. Порядок її видачі встановлений наказом ДПА України від 17.12.10 №954 "Про затвердження Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків та втрату чинності деяких наказів Державної податкової адміністрації України" (надалі – Положення). Додатком 2 до Положення встановлена форма картки, у якій вказується реєстраційний номер облікової картки платника податків
Водночас, згідно з п. 70.10 Кодексу, органом ДПС за місцем проживання фізичної особи на прохання такої особи до паспорта громадянина України можуть бути внесені (сьома, восьма або дев'ята сторінки) дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру.


Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Кіровоградській області
 

Коментарі для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
Загрузка...
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений