У зв'язку з відключеннями електроенергії для сталої роботи сайту потребуємо допомоги - ДОНАТАМИ - натиснути тут -
                                                                        

Аграрії Кіровоградщини активно готуються до посівної

Лютий 27, 2018 | Новини | Переглядів: 895 | Коментарі: 0

Якщо хтось думає, що взимку фермер відпочиває - глибоко помиляєтесь. Це час для підготовки до весняно-польових робіт.

Саме взимку фермер має подбати про посівний матеріал та добрива, оновлення та розширення парку сільгосптехніки. Аби ще й не думати про вільні кошти, ПриватБанк пропонує спеціальну програму для аграріїв - лізинг сільгосптехніки.

«Нашому фермерському господарству вже не один рік, і не один рік ми співпрацюємо з ПриватБанком, - розповідає Олександр Ключко, директор сільськогосподарського фермерського господарства «Фарт». - Давно постало питання оновлення техніки, але ж на це потрібні кошти, і не малі. Як їх витягнути з бізнесу, коли потрібно придбати і добрива, і посівмат для нового урожаю. Як завжди, виручив ПриватБанк. Завдяки програмі лізингу отримав можливість придбати новенький трактор вітчизняного виробника. Ще й величезна вдячність співробітникам за оперативність оформлення усіх документів. Приват є Приват!».

«Лізинг ПриватБанку вигідний як невеликим фермерським господарствам, так і агрофірмам, - розповідає Олексій Харін, заступник директора кіровоградської філії ПриватБанку. - Сьогодні ми фінансуємо придбання сільськогосподарської техніки на суму до 300 млн грн. Розрахувати суму платежів можна самостійно на сайті банку. Ми надаємо можливість фермерам самим обирати, яку техніку купувати - нову техніку чи вживану, вітчизняного виробника чи імпортного виробництва. І що надважливо - ПриватБанк пропонує агровиробнику самому обирати у кого придбати техніку, у якого постачальника».

ПриватБанк радить сільгоспвиробникам купувати сільськогосподарську техніку за програмою фінансового лізингу. Така схема має ряд переваг. Найперше - не потрібно виводити з обігу всі 100% вартості покупки, та для отримання фінансування не потрібна додаткова застава. Крім того, банк надає техніку у лізинг до 5 років, а фермер самостійно обирає термін погашення. Враховуючи сезонність бізнесу, ПриватБанк пропонує адаптований графік - самостійно обирати і час погашення, коли є можливість отримання коштів від продажу продукції. Техніка працює вже сьогодні і надає можливість оплачувати її частинами за рахунок прибутку від використання. Ця програма допомагає зекономити на податкових платежах за рахунок амортизації, податкового кредиту за ПДВ і збільшення витрат на суму процентів і комісій. На предмет лізингу не можна накласти арешт або звернути стягнення. Купувати техніку набагато вигідніше, ніж орендувати. Крім того, це - і вигідна інвестиція, яка окупається за 2 роки. Лізинг дозволяє своєчасно проводити посівну чи збір урожаю та бути впевненим, що ніхто не підведе в сезон. Що вже казати про економічну вигоду - проведення сільськогосподарських робіт своєю технікою дешевше, ніж орендованою. Про можливість додаткового заробітку годі й говорити - після завершення робіт на своїх полях можна здати техніку в оренду іншим фермерам.


Ви можете підтримати наш портал ДОНАТАМИ

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool