У Кропивницькому відбулись змагання з легкоатлетичного кросу (ФОТО)

Жовтень 07, 2022 | Новини | Переглядів: 1713 | Коментарі: 0

Сьогодні, 7 жовтня, у Кропивницькому відбулись змагання з легкоатлетичного кросу серед колективів КФК «Динамо».

Службу порятунку Кіровоградщини представили п’ять спортсменів: Марія Зеленяк, Іван Ковальов, Сергій Момот, Роман Коваль, Владислав Козак.

Слід зазначити, що рятувальники завжди демонструють високі результати у цьому виді спорті і ці змагання не стали виключенням. За підсумками загальнокомандних зусиль наші спортсмени вибороли «золото» серед найсильніших представників п’яти команд-суперників. Друге місце у команди ГУ Нацполіції в Кіровоградській області та третє вибороли військові з Олександрії.

Крім того, традиційно Марія Зеленяк в особистому заліку посіла перше місце серед жінок на дистанції 1000 м. «Бронзу» в особистому заліку також вибороли рятувальники Іван Ковальов на дистанції 1000 м та Владислав Козак у забігу на 3000 м.