Ревізори навчались

Июнь 24, 2009 | Новости | Просмотров: 1077 | Комментариев: 0

Ревізори області зібрались для того, щоб обговорити нововведення в роботі своєї служби, а їх останнім часом назбиралось чимало, повідомляє «FotoInform». Відкриваючи нараду начальник контрольно-ревізійного управління нашої області Таліна Василівна Дзеркаль наголосила на тому, що, не зважаючи на кризові явища в економіці України, органи ДКРС лишаються авторитетною службою, діяльність якої повинна бути направлена на забезпечення дотримання фінансово-господарської дисципліни в країні. Саме з цією метою в Україні впроваджується новий вид державного фінансового контролю – операційний аудит. Це нововведення полягає в тому, що на деяких державних об’єктах (в основному в цей перелік входять установи Мінпаливенерго та Мінтрансзв’язку) будуть працювати аудитори, що контролюватимуть найбільш ризикові господарські операції. Такий «стаціонарний» ревізор має аналізувати розрахунки даної установи та негайно реагувати, якщо буде виявлено порушення. Операційний аудит - головне, але не єдине нововведення у роботі контрольно-ревізійних органів. На нараді-семінарі обговорили оновлену методику перевірки державних закупівель, а саме процедури проведення тендерних торгів (до речі, за результатами минулого року наше управління входило в число кращих по роботі в цьому напрямку), зміни у порядку оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення та багато інших питань. Ревізори поділились досвідом проведення контрольних заходів та поспілкувались на найбільш актуальні теми економічного сьогодення України.

Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений